Hrát loterii MegaMillions a vyhrát

Pět hráček vyhrálo v MegaMillions

O americký jackpot v MegaMillions se dvakrát týdně pokouší miliony hráčů z celého světa. Jackpoty MegaMillions dosahují opravdu závratných částek, ale hráče láká i druhá fixní cena MegaMillions, která činí rovný milion dolarů.

14. ledna 2015 si přišlo pět hráček z loterijního syndikátu nárokovat svou milionovou cenu. Pět spolupracovnic ze Západní Virginie mělo opravdu srdečnou radost, vyhrály skvělý milion dolarů.

vyhrali v loterii MegaMillions

Skupinka skládající se ze spolupracovnic z ambulance, Brenda, Carla, Jordan, Deborah a Carolyn – hrály loterii MegaMillions jako syndikát poprvé a hned skolily milion dolarů.

Hráčky nemohou být šťastnější, jaký to skvělý způsob, jak odstartovat nový rok. Brenda zakoupila vítězný los v malém obchůdku v South Charleston, vsadila tak do tahu, jenž se konal 9. ledna. Hráčky správně uhodly pět hlavních čísel MegaMillions a to jim vysloužilo fantastický milion dolarů. Dohromady si zakoupily 25 losů.

Jordan, která nedávno skončila školu, bude moci zaplatit svůj studijní dluh. Carla zas prohlásila, že hraje loterii tu a tam, ale nikdy se jí nepodařilo nic vyhrát. Člověk si vždy říká, teď to musí vyjít, každý může vyhrát. To je prostě úžasné!

Joel vyhrál v MegaMillions také milion dolarů

Joel McKinzie si vsadil do loterijní losování MegaMillions 13. ledna, svá čísla si nechal vygenerovat náhodným tipem. Joel bydlí v Minnesotě a kupuje si vždy jeden řádek MegaMillions. Když uviděl ve zprávách, že někdo z jeho oblasti vyhrál, pomyslel na svoje zvýšené šance vyhrát. Hned následující ráno si ověřil vítězná čísla MegaMillions online a zjistil, že vyhrál celý milion dolarů. Vítězná čísla MegaMillions, která přinesla Joelovi štěstí 13. ledna, byla: 12 – 20 – 25 – 50 – 51 a Mega číslo, kterému chybělo Joelovi k výhře jackpotu bylo 7.

dolarové bankovky, dolarové výhry

Číslo 13 je šťastné pro vítěze v MegaMillions

Někdo považuje číslo 13 za nešťastné, obzvlášt vyskytne-li v pátečním datumu. Loterijní klub, který si říká “šťastná třináctka”, musí mít na číslovku třináct úplně jiný náhled. 13. ledna vyhráli nadšenci do loterie MegaMillions milion dolarů.

Vítězná čísla tahu MegaMillions z 13. ledna byla: 12 – 20 – 25 – 50 – 51 a 7. Kdyby členové tohoto loterijního syndikátu neměli Mega číslo 14, ale 7 – vyhráli by 246 milionový jackpot. Loterii spolu hráli už dlouhý čas a vždy snili o velké výhře. Nyní, kdy je od výhry jackpotu dělilo pouze jedno číslo, budou pokračovat ve hře a snění.

Mezi zmíněné plány novopečených vítězů v loterii MegaMillions patří nákup nového auta, vylepšení domova a investice do důchodového fondu.

číslo 13 je šťastné

Dvojice z Arizony vyhrála v MegaMillions pět milionů

Mike a Nancy jsou manželé původem z Illionois, kteří se před pár lety odstěhovali na důchod do Arizony. Je to lepší počasí a chladné podnebí jim rozhodně nechybí. Nancy zvolila ke hře MegaMillions čísla složená z jejich datumů narození a Mike zakoupil vítězný los. Vždy zvolí možnost Multiplier, tudíž zvýší částku možné výhry. Z milionové výhry se tudíž rázem stalo pět milionů dolarů.

Manželé Bakerovi si vsadili do tahu, který se také konal 13. ledna, jako z výše uvedeného příběhu loterijní syndikátu. Mike si po losování ověřil vítězná čísla MegaMillions přes samoobslužný terminál v obchodě. Když Nancy dokončila nákup potravin, dal Mike zkontrolova los také obsluze v obchodě. Nemohli uvěřit svému štěstí, šťastné zprávy zavolali rodině až když si byli jisti, že opravdu vyhráli pět milionů dolarů v loterii MegaMillions. Zatím manželé nemají žádné konkrétní plány, co s výhrou podniknou, čekají na zbytek rodiny až se sejdou a rozhodnou se, co s výhrou podniknou. Bakerovi už probrali výhru s právníkem a finančním poradcem.

velké ceny v losování megamillions

Poslední loterijní výsledky MegaMillions

Poslední tah americké loterie MegaMillions se uskutečnil v úterý 27. ledna2015 a hrálo se o $ 25 000 000. Žádný z hráčů jackpot nevyhrál a tak se na nakumulovala na  $32 000 000, o které se bude losovat tento pátek – 30. ledna 2015.

Vítězná čísla MegaMillions z úterního tahu byla: 5 – 26 – 27 – 44 – 57 a Mega číslo 7.

V druhé cenové kategorii nikdo ve hře o milionovou cenu také neuspěl, až v třetí cenové kategorii se 24 hráčům podařilo správně tipovat 4 hlavní čísla plus Mega číslo. Mají nyní o pět tisíc dolarů v kapse navíc. Nějakou cenou bylo z tohoto tahu vyplaceno přes 1,2 milionu hráčů. Šance na výhru některé z cen je 1 ku 15.

Hrát loto online je nejsnažší způsob, jak se zúčastnit losování této největší loterie světa. Svou šanci má každý už tento pátek!