Jackpot americké loterie MegaMillions byl zdolán

Jeden hráč vyhrál jackpot americké loterie MegaMillions

Dlouze sledovaný mega jackpot americké loterie MegaMillions byl v pátek vyhrán na jediný loterijní tiket. Jeden hráč z Glendale Heights, stát Illinois vyhrál první jackpot MegaMillion roku 2015!

Vítězná čísla MegaMillions byla: 26 – 32 – 44 – 45 – 58 a Mega číslo 11.

loterijni losy megamillions

Po více než dvou měsících se jednomu hráči podařilo správně tipovat všech šest vítězných čísel MegaMillions a vyhrát tak v loterii MegaMillions jackpot. 

Naposledy měl velké loterijní štěstí Harold Diamond, když ve svých 80 letech vyhrál monstrózních 326 milionů dolarů. Své losy si zakoupil víceméně z nudy, když se svou ženou přečkávali bouřku u čerpací stanice.

Vítěz posledního jackpotu MegaMillions je zatím neznámý, na výběr má jako vždy ze dvou možností výplaty své výhry – jednorázově anebo anutině. Pokud se rozhodne pro jednorázové vyplacení své výhry, před zaplacením daní ho čeká 177,3 milionu dolarů.

Z pátečním tahu MegaMillions, se kromě vítěze jackpotu, radují dva hráči z milionové výhry druhé cenové úrovně, 59 hráčů z pěti tisíc dolarů.

Hrát loto online

Říkáte si, jak se co nejsnadněji zúčastnit tahů o americký jackpot? Hrát loto online je každopádně nejrychlejší, nejpohodlnější a také moderní způsob, jak si do losování vsadit.

online versus offline

Loterijní výsledky online

Stejně tomu je, přijde-li o ověřování loterijních výsledků. Ověřit vítězná čísla online si hráčů může kdykoliv a také odkudkoliv. Jeden už nemusí chodit do obchodů, čekat ve frontách netrpělivě a nedočkavě. Z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu se dají výsledky losování zjistit okamžitě.

Další velký americký jackpot patří loterii Powerball, činí 207 milionů dolarů! Hrát se o něj bude ve středu 21. ledna.

Příští tah MegaMillions

Říkáte-li si, kdy se máte zase šanci zúčastnit MegaMillions, pak každé úterý a pátek. Jackpot začíná tradičně na 15 milionech dolarů, nemusíte uhodnout ani všechna čísla a můžete se stát přes noc milionářem – druhá fixní cenová úroveň MegaMillions je rovný milion dolarů!

Aby hráč vyhrál hlavní cenu MegaMillions, musí správně uhodnout 5 hlavních čísel, které si vybírá v rozmezí od 1 do 75. Dále pak tak zvané Mega číslo, ze skupiny o 15 číslech.

Největší americký jackpot

Loterie MegaMillions stále drží rekord za nejvyšší vyplacený nejenom americký jackpot. V březnu roku 2012 bylo vyplaceno neuvěřitelných USD 656 milionů, rozdělili si jej tři hráči MegaMillions. V prosinci 2013 bylo vyplaceno 636 milionů dolarů děma šťastným hráčům MegaMillions. Ano, MegaMillions má na svědomí opravdu mimořádně masivní jackpoty, čímž se suverénně stává nejoblíbenější loto hrou v Americe, ale oblíbenou je i mimo americký kontinent.

MegaMillions dává vítězům jackpotu na výběr ze dvou způsobů výplaty – anuitní či hotovostní. Anuitní splátky výher se konají po 30-leté období.