Loterijní výsledky a příběhy vítězů MegaMillions

Loterijní výsledky americké loterie MegaMillions

Současný jackpot MegaMillions se po řadě týdnů přehoupl na gigantických USD 246 milionů. Poslední tah MegaMillions se uskutečnil v pátek 9. ledna 2015 a vítězná čísla MegaMillions byla: 37 – 49 – 50 – 56 – 57 a Mega číslo 8.

Jackpot zůstal nedotčen, ale pět hlavních čísel uhodli tři hráči MegaMillions. Díky tomu si každý z nich odnáší domů rovný milion dolarů. Ví se, že vítězné losy byly zakoupeny ve státech Connecticut, Florida a Západní Virginie.

Dalších 45 hráčů uhodlo korektně 4 hlavní čísla plus Mega číslo. Vyhrávají pěkných 5 tisíc amerických dolarů. 716 hráčů uspělo v následující cenové kategorii, mají nyní o 500 dolarů navíc. 3 613 hráčů bylo vyplaceno padesáti dolary a od pěti do dvou dolarů pak téměř tři miliony hráčů.

Dolarové bankovky poletující ve vzduchu

Hrát americké loterie MegaMillions, Powerball či SuperLotto Plus online je nejsnažším a nejrychlejším způsobem, jak se zúčastnit tahů o masivní americké jackpoty. Vždyť se už dnes večer amerického času hraje o 246 milionů dolarů.

V MegaMillions vyhrála milion dolarů

Sandra McDonaldová začala nový rok 2015 o milion dolarů spokojenější. Vsadila si do tahu MegaMillions, který se uskutečnil 30. prosince. Sandra trefila správně pět čísel, kdyby jí neuniklo Mega číslo, vyhrála by bývala 172 milionový americký jackpot.

Vítězná čísla MegaMillions z poslední tahu roku 2014 byla: 3 – 7 – 44 – 63 – 67 a Mega číslo 12.

Sandra viděla vítězná čísla MegaMillions ve zprávách a pomyslela si, že tato čísla bohužel nemá. Ale později v noci nemohla vůbec usnout a ověřila si znovu vylosovaná čísla MegaMillions online. Když zjistila, že tipovala správně pět hlavních čísel, nemohla uvěřit svým očím. Vyhrála milion dolarů!

Sandra je už v důchodu, plánuje část svého vítězství investovat a poplatit své dluhy.

Důchodce si přišel nárokovat americký jackpot

Harold Diamond se svou manželkou Carol si přišli 12. ledna nárokovat svou výhru v loterii MegaMillions z listopadového tahu. A kolik si přišli manželé do New Yorku vybrat? Neuvěřitelných 326 milionů dolarů! Jedná se o největší výhru MegaMillions, která byla kdy v New Yorku vyplacena.

vitezove v loterii megamillions

Harold si koupil do tahu deset losů a použil k tomu náhodný tip. Loterijní losy zakoupil, jelikož jeho manželka naléhala, aby zastavil u čerpací stanice kvůli špatnému počasí. Najedli se v rychlém občerstvení, řetězci Subway, když uviděli obrovský nápis MegaMillions s inzerovaným jackpotem – 326 miliony dolarů.

loterijni losy megamillionsDiamondovi si zakoupili tedy deset losů MegaMillions a Harold si je vložil do peněženky. Příští den si šel zahrát golf a spoluhráči probírali výhru jackpotu MegaMillions, vítězný los byl zakoupen nedaleko – na čerpací stanici Valero na Route 302. Harold se zarazil, vždyť si tam kupoval svoje losy MegaMillions včera se svou manželkou právě on.

Rychle se vypravil směrem domů, kontroloval losy a už na druhé z deseti tiketů uviděl ona osudová vítězná čísla MegaMillions.

Vítězná čísla MegaMillions byla: 9 – 15 – 24 – 39 – 41 a Mega číslo 1.

Při přebírání výhry se manželové Diamodovi rozhodli pro hotovostní výplatu, po zaplacení daní jim na účtě přistane $130 676 438. Pěkná sumička k zabezpečení 80-letých manželů a jejich rodin.

Hrát americké loterie MegaMillions, Powerball nebo SuperLotto Plus online je nejjednodušejším, nejbezpečnějším a také nejrychlejším způsobem, jak se účastnit tahů o gigantické americké jackpoty.

Příští tah MegaMillions o super nadměrný jackpot – o 246 milionů amerických dolarů, se koná v úterý večer 13. ledna 2015 amerického času. Kdo vyhraje tento americkýc jackpot? Jaká čísla budou tažena? To vše se dozvíme už dnes večer amerického času.