Uhodli téměř všechna vítězná čísla MegaMillions

Loterie MegaMillions dává svým hráčům šanci vyhrávát velké jackpoty, ale populární je také druhá cenová kategorie, která činí fixní milion dolarů. A právě na šťastné vítěze americké loterie MegaMillions se podíváme. Na ty hráče, kterým unikl americký jackpot o jedno jediné číslo.

Uhodli téměř všechna vítězná čísla MegaMillions

Skupina kolegů z kanceláře v městě Oakbrook, která čítá celých 42 lidí, spolu hraje loterii MegaMillions a říkají si 42 MEGAwatts. Loterii MegaMillions spolu hrají více než šest let a nyní díky rychlému tipu, který poslali do hry v losování z 21. října 2014.

vitezove v loterii megamillions

Vítězná čísla MegaMillions byla: 5 – 35 – 37 – 41 – 66 a Mega číslo 11.

Po šesti letech sázení se na kolektiv spolupracovníků usmálo štěstí, někteří z loterijního syndikátu odešli, jiní se za léta zase přidali. Každý vždy dá do losování dva dolary. Nikdo prý ani nedoufal, že vyhrají. Richard, člen skupiny, který zakoupil losy do losování včetně vítězného losu MegaMillions, dal den po losování ověřit losy své kolegyni Jordan. Ta při své pauze na oběd šla do obchodu, kde si na automatickém přístroji ověřila všechny losy. Nejednou se objevilo znamení na obrazovce, a tak nechala ověřit los místním pracovníkem, který jí oznámil, že vyhrála spousty peněz!

dolarové bankovky

Po rozdělení peněz mezi spolupracovníky, se na každého dostane téměř 24 tisíc dolarů. Obchod, ve kterém byl vítězný los MegaMillions zakoupen, dostane pěknou odměnu v podobě deseti tisíc dolarů.

Zbývalo jedno číslo a vyhrál by americký jackpot

V losování z 24. října se radoval jeden občan z Detroitu jménem Howard. O jedno číslo, mu unikl jackpot. Stejně se mu hodil zajisté milion dolarů, akorát právě včas na Díkuvzdání, jeden z největších amerických svátků. Když Howard zjistil, že vyhrál, padl na kolena a začal děkovat Bohu, že vyhrál. Howerd žije v Montgomery, protože sloužil v armádě. Se svou velkou výhrou plánuje pomoci své matce v důchodu a také opravit její dům v Detroitu. Dále poplatí své účty a zbytek si uloží.

Loterijní syndikát z Missouri vyhrál v MegaMillions

Skupina 12 státních pracovníiků spolu hrají loterii MegaMillions po uplynulých deset let. V losování z 28. října se konečně zaradovali, usmálo se na ně loterijní štěstí a vyhráli druhou cenu v MegaMillions, rovný milion dolarů.

dolarové výhry v megamillions

Vítězná čísla MegaMillions byla: 3 – 50 – 57 – 58 – 66 a Mega číslo 11

Celá skupina spolupracovníků byla super nadšená ze své skvělé loto výhry. Někdo z nich šel ověřit loterijní tiket MegaMillions už v 7 hodin ráno a los scanoval čtyřikrát, než uvěřil výhře milionu dolarů.

Milionová cena byla rozdělena mezi dvanáct kolegů, každý si domů odnese USD 83 333.

Loterie MegaMillions pořádá své loterijní tahy celkem dvakrát týdně, v úterý a v pátek. Jackpot začíná na 15 milionech a není na něj uvalen žádný limit. Tím se také přihodilo, že americká loterie MegaMillions drží rekord za nejvyšší vyplacený jackpot v historii.

Koupit loterijní losy online je nejlepší a nejsnažší způsob, jak se zúčastnit tahů o multi-milionové jackpoty.

Milionová výhra v MegaMillions rozhodně potěší

Někteří lidé se správně radují z každé maličkosti, která je v životě potká a to je ten nejlepší přístup k životu. Možná i právě proto se ně tak zvaně lepí štěstí. Řeč je tady konkrétně o Johnovi Manganiotisovi, který pracuje se svým synem, aby mu pomohl rozjet jeho vlastní podnikání v cukrářství. Výhra přišla neočekávaně, ale muselo se jednat o osud, pač John zakoupil vítězný los MegaMillions prakticky náhodou. Byl, kde původně neměl být, hlavní je, že zakoupil vítězný los MegaMillions a raduje se nyní z rovného milionu dolarů. Nyní může pomoci více svému synovi s podnikáním, ale jelikož dlouhodobě podporuje místní organizace na pomoc dětem, hodlá se ještě více zapojit do této dobročinné pomoci.

loterijni losy megamillions

Další loterijní štěstí v MegaMillions

V loterijním tahu z 18. listopadu se zadařilo jednomu hráči MegaMillions, šťastlivec uhodl pět ze šesti vítězných čísel, což mu vyneslo bez mála půl milionu dolarů. A vítězkou se stala Jaylene Smith, která si v Kalifornii, konkrétně v San José, zakoupila vítězný los MegaMillions. Jaylene tvrdě pracovala, doplňovala zboží v supermarketu, dřela vysloveně od výplaty k výplatě, a to dlouhých 27 let.

Paní Jaylene si zakoupila vítězný los u benzínové stanice a ve vítězství ani nedoufala. Po převzetí své pěkné výhry prohásila: “Je to vše o štěstí. Když přijde řada na vás, tak je řada na vás.”

Koupit loterijní losy online je nejlepší a nejsnažší způsob, jak se zúčastnit tahů o multi-milionové jackpoty největší loterie světa – MegaMillions.