Vítězové americké loterie MegaMillions

Největší loterie světa – MegaMillions

Největší loterie světa – MegaMillions, je masivně populární z několika důvodů. Na svědomí má vyplacení největšího amerického jackpotu, a také zároveň největšího světového jackpotu. Jeho hodnota činila neuvěřitelných 656 milionů amerických dolarů a vyhrán byl v březnu roku 2012. Vítězové byli celkem tři, jeden ze státu Illionis, druhý ze státu Kansas a třetí z Maryland. Všichni tři z vítězů histroricky nejvyššího jackpotu MegaMillions se rozhodli pro hotovostní výplatu.

MegaMillions je populární nejenom kvůli gigantickým jackpotům, ale také díky druhé fixní ceně, která činí rovný milion dolarů, stejně jako u další americké loterie – Powerball. Stačí tedy uhodnout pět vítězných čísel MegaMillions a z hráče se stává přes noc milionář.

Současný jackpot MegaMillions je shodou okolností také aktuálně nejvyšším jackpotem světa, po mnoha kumulacích z předešlých tahů dosáhl na fantastických 221 milionů dolarů. Tah o tuto závratnou sumu se uskuteční v pátek 9. ledna 2015, jaká čísla budou tažena?

Podívejme se nyní na poslední z hráčů MegaMillions, kteří si přišli nárokovat svou výhru.

Nejvyšší nárokovanou výhrou v uplynulých dvou měsících byly 4 miliony dolarů pro Margaret ze státu New York. Vsadila si do tahu 4. listopadu o 326 milionů.

Vítězná čísla MegaMillions ze 4. listopadu byla: 9 – 15 – 24 – 39 – 41 a Mega číslo 1.

Margaret, která zřídka hraje loterii, chtěla využít příležitosti a zúčastnit se tahu o masivní jackpot, a vsadila si také s funkcí Megaplier, čímž má hráč šanci za příplatek zvýšit svou případnou výhru (kromě jackpotu). Margaret se neznalost hry loterie vyplatila, kdy její výhra druhé ceny byla znásobena 4 krát. Její milionová výhra byla navýšena na 4 miliony dolarů. Druhotná cena MegaMillions se vyplácí pouze jednorázově, neexistuje zde možnost anuity, jako tomu je u první ceny MegaMillions. Margaret si tedy po zdanění ze hry odnesla USD 2 647 200.

Margaret pracuje jako účetní a plánuje ve své profesi pokračovat. Se svým manželem letos slaví 15. výročí a chtěla by vyrazit na pěknou dovolenou. Ještě se nerozhodli kam se vypraví, rozmýšlí se mezi Disney a Havají.

USA Megamillions

Hrát loterii online je pro hráče nejsnažším způsobem, jak

Milionovou výhru v MegaMillions si přišel v prosinci nárokovat Mark Paul. Na benzínové pumpě si zakoupil vítězný los MegaMillions za pomocí náhodného tipu. Z pátečního tahu 5. prosince odešel jako milionář, uhodl pět hlavních čísel a vyhrál milion dolarů. Svou výhru plánuje investovat.

Dalším šťastlivcem, který vyhrál v MegaMillions, Young Cho z Kalifornie. Zakouila si náhodným tipem několik losů MegaMillions a uhodla pět z vítězných čísel MegaMillions.

Vítězná čísla MegaMillions byla: 2 – 31 – 46 – 58 – 65 a Mega číslo 7. Právě Mega číslo chybělo a Young Cho mohla vyhrát jackpot, nyní se raduje z výhry 928 tisíc amerických dolarů. Její výhra přišla právě včas před vánočními svátky a mohla tak o Vánocích dopřát svým blízkým opravdu bohatou nadílku.

loterijni losy megamillions

Z půlmilionové výhry v MegaMillions se radovala minulý měsíc paní Smithová, která si zakoupila vítězný los v San Jose v Kalifornii. Když v obchodě ověřovala loterijní výsledky, zjistila že ona je jednou z vítězů. Los na zadní straně podepsala a šla přímo domů.

Paní Smithová pracuje v obchodě s potravinami dlouhých 27 let a jak sama prozradila, žije od výplaty k výplatě. Pracovat chce už jen pár let a pak se plánuje odebrat do důchodu.

Přestože jí o jedno číslo unikla výhra 35 milionového jackpotu, paní Smithová je za svou výhru velice vděčná. Když je na vás řada, je na vás řada. Hraní loterie je přece celé o štěstí.

Koupit loterijní losy MegaMillions mají hráči možnost online 24 denně, 365 dní v roce.  Příští tah MegaMillions se uskuteční v pátek 9. ledna, hraje o super nadměrný jackpot – o 221 milionů amerických dolarů. Jaká čísla budou vylosována? Stane se někdo velice šťastným majitelem 221 milionů dolarů? Nebo se jackpot navýší a příští úterý nás bude čekat tah o ještě vyšší částku? To vše se dozvíme v pátek večer amerického času!